Lista furnizorilor de gaze naturale pe piaţa cu amănuntul

  LISTA FURNIZORILOR DE GAZE NATURALE PE PIAŢA CU AMĂNUNTUL   

                

ÎN LUNA DECEMBRIE 2020 

Nr.ctr. Denumire furnizor Contact
1 Aderro G.P. Energy S.R.L. www.aderroenergy.ro
2 Alpha Metal S.A. www.alphametal.ro
3 Amarad Distribuție S.R.L. www.amarad-distributie.ro
4 Berg System Gaz S.A. www.berggaz.ro
5 CEZ Vanzare S.A. www.cez.ro/ro
6 C-Gaz & Energy Distributie S.R.L. www.cgaz.ro
7 Cis Gaz S.A. www.cisgaz.ro
8 Conef Gaz S.R.L. www.conefgaz.ro
9 Cordun Gaz S.A. www.cordungaz.ro
10 CPL Concordia Filiala Cluj S.R.L. www.cplconcordia.ro
11 Crest Energy S.R.L. www.crestenergy.ro
12 Cyeb S.R.L. casnici.cyeb.ro/clienti.cyeb.ro/index.php
13 Dacia Energy Solutions S.R.L. str. Cazarmii, nr.11, biroul 3, Slatina , jud.Olt
14 Design Proiect S.R.L. www.design-proiect.ro
15 Distrigaz Vest S.A. www.distrigazvest.ro
16 E.ON Energie România S.A. www.eon.ro
17 Electric & Gas Power Trade S.R.L. www.electricnetgroup.com
18 Electric Planners S.R.L. www.electricplanners.ro
19 Electrica Furnizare S.A. www.electricafurnizare.ro
20 Enel Energie S.A. www.enel.ro/enel-energie/ro.html
21 Enel Energie Muntenia S.A. www.enel.ro/content/enel-ro/enel-muntenia/ro.html
22 Energia Gas & Power S.R.L. www.e-nergiagp.com/ro/
23 Energy Distribution Services S.R.L. www.energydistribution.ro  
24 Energy Gas Provider S.R.L. www.energy-gas.ro
25 Engie România S.A. www.engie.ro
26 Entrex Services S.R.L. www.entrex.ro
27 Euro Seven Industry S.R.L. www.euro7.ro
28 Gaz Est S.A. www.gazest.ro
29 Gaz Nord Est S.A. www.gaznordest.ro
30 Gas & Power Trading S.R.L. Bd. Poligrafiei, nr.75, cam. 11, etaj 1, Bucureşti
31 Gaz Vest S.A. www.gazvest.com
32 Gazmir Iași S.R.L. www.gazmiriasi.ro 
33 Gecabuild S.R.L.
34 Hargaz Harghita Gaz S.A. www.hargaz.ro
35 Instant Construct Company S.A. www.instantconstructcompany.ro
36 M.M. Data S.R.L. www.mmdata.ro
37 Măcin Gaz S.R.L. www.macingaz.ro
38 Megaconstruct S.A. www.megaconstruct.ro
39 Mehedinți Gaz S.A. www.mehedintigaz.ro
40 MET România Energy S.A. www.ro2.met.com
41 Mihoc Oil S.R.L. www.mihoc-oil.ro
42 Monsson Trading S.R.L. www.monssontrading.eu/ro/
43 Next Energy Distribution S.R.L. www.nexted.ro
44 Next Energy Partners S.R.L. www.nextenergy.ro
45 Nord Gaz S.R.L. www.nordgaz.ro
46 North Chemical Complex S.R.L. str. Pictor Sava Hentia nr.13, cam.4, sect 1, Bucureşti
47 Nova Power & Gas S.R.L. www.vreaulanova.ro
48 Oligopol S.R.L. www.oligopol.ro
49 OMV Petrom S.A. www.omvpetrom.com/ro
50 Pado Group Infrastructures S.R.L. www.padogroup.ro
51 Premier Energy S.R.L. www.premierenergy.ro
52 Premier Energy Trading S.R.L. www.premierenergytrading.ro
53 Prisma Serv Company S.R.L. www.prismaserv.ro
54 Progaz P&D S.A. www.progazpd.ro
55 Renovatio Trading S.R.L. www.renovatiotrading.ro
56 Res Energy Solutions S.A. www.res-co.com
57 Restart Energy One S.R.L. www.restartenergy.ro
58 SNGN Romgaz S.A. www.romgaz.ro
59 Safi-Star S.R.L. www.safistar.safir.ro
60 Salgaz S.A. www.salgaz.ro
61 SST Grup Transilvania S.R.L. www.sstgruptransilvania.ro
62 Tehnologica Radion S.R.L. www.tehnologica.ro
63 Tetarom S.A. www.tetarom.ro
64 Tinmar Energy S.A. www.tinmar.ro
65 Transenergo Com S.A. www.transenergo.ro
66 Tulcea Gaz S.A. www.tulceagaz.ro
67 Vega 93 S.R.L. www.vega93.ro 
68 Veolia Energie Romania S.A. www.veolia.ro
69 Wiee România S.R.L. www.wiee.ro

Telefon cu tarif normal in reteaua Orange, apelabil din toate retelele. Linie telefonica dedicata informarii consumatorilor de energie cu privire la liberarizarea pietelor de energie.

Luni – Vineri: 08:00 – 18:00

Sambata – Duminica: 10:00 – 15:00

Descarca aplicatia ANRE